Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Łękno – wieś Łękno
Pokaż więcej
Jerzy Modrzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA
106
(48,40%)
Marek Stroiwąs
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZANIEMYŚL
113
(51,60%)
Okręg 2
Sołectwo Łękno – wsie: Doliwiec Leśny, Jeziory Małe Sołectwo Polesie – wsie: Polesie, Zofiówka
Pokaż więcej
Piotr Paweł Walkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA
75
(40,54%)
Katarzyna Gomułkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZANIEMYŚL
110
(59,46%)
Okręg 3
Sołectwo Jeziory Wielkie – wieś Jeziory Wielkie
Pokaż więcej
Bartłomiej Mieloch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA
72
(58,54%)
Stanisław Zdzisław Niemier
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(41,46%)
Okręg 4
Sołectwa: Zwola – wieś Zwola Kępa – wsie: Dębice, Kępa Mała, Kępa Wielka, Potachy, Konstantynowo, Józefowo
Pokaż więcej
Zbigniew Łyszczarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA
113
(55,67%)
Monika Natalia Jaworska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZANIEMYŚL
90
(44,33%)
Okręg 5
Sołectwo Zaniemyśl – ulice: Działkowa, Kilińskiego, Średzka, Dworcowa, Plac Berwińskiego
Pokaż więcej
Tomasz Jerzy Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA
89
(47,09%)
Łukasz Gerwazik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZANIEMYŚL
74
(39,15%)
Lech Marian Kajdasz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(13,76%)
Okręg 6
Sołectwo Zaniemyśl – ulice: Kochanowskiego, Marcinkowskiego, Wawrzyniaka, Libelta, Kasprzaka, Wyzwolenia
Pokaż więcej
Ewaryst Pankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA
90
(43,06%)
Magdalena Macioła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZANIEMYŚL
86
(41,15%)
Dariusz Werner
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(15,79%)
Okręg 7
Sołectwo Zaniemyśl – ulice: Mickiewicza, Nowa, Słowackiego, Jackowskiego, Sienkiewicza, Chłapowskiego, Norwida, Armii Krajowej, Reymonta
Pokaż więcej
Sławomir Józef Talarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA
71
(31,98%)
Justyna Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZANIEMYŚL
151
(68,02%)
Okręg 8
Sołectwo Zaniemyśl – ulice: Śremska, Ogrodowa, Leśna, Poznańska, Wierzbowa, Powstańców Wielkopolskich
Pokaż więcej
Klaudiusz Maciej Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA
102
(40,32%)
Ewa Wiatr-Gawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZANIEMYŚL
102
(40,32%)
Andrzej Zbigniew Szefler
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(19,37%)
Okręg 9
Sołectwo Zaniemyśl – ulice: Sosnowa, Świerkowa, Jodłowa, Dębowa, Jarzębinowa, Akacjowa, Bukowa, Lipowa, Chmielniki, Brzozowa, Czarnecka, Grabowa, Wrzosowa, Modrzewiowa
Pokaż więcej
Michał Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA
158
(67,81%)
Paulina Kurnatowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZANIEMYŚL
75
(32,19%)
Okręg 10
Sołectwo Zaniemyśl – ulice: Plażowa, Św. Wawrzyńca, Ks. Nawrowskiego, Raczyńskiego, Topolowa, Wiejska, Kwiatowa, Słoneczna
Pokaż więcej
Alina Maria Frąckowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA
121
(50,63%)
Michał Kirschke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZANIEMYŚL
118
(49,37%)
Okręg 11
Sołectwa: Pigłowice– wieś Pigłowice Mądre – wieś Mądre Brzostek – wsie: Brzostek, Ludwikowo, Wyszakowskie Huby, Wyszakowo
Pokaż więcej
Leszek Marek Hypki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA
75
(47,77%)
Jolanta Maria Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZANIEMYŚL
82
(52,23%)
Okręg 12
Sołectwa: Lubonieczek – wsie: Lubonieczek, Majdany Czarnotki – wieś Czarnotki
Pokaż więcej
Izabela Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA
93
(38,91%)
Kamila Agnieszka Kołacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZANIEMYŚL
133
(55,65%)
Agnieszka Śniedziewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
13
(5,44%)
Okręg 13
Sołectwa: Bożydar – wieś Bożydar Winna – wieś Winna Jaszkowo – wieś Jaszkowo
Pokaż więcej
Paweł Kurpik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZANIEMYŚL
79
(55,63%)
Alina Kozak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(44,37%)
Okręg 14
Sołectwo Śnieciska – wieś Śnieciska
Pokaż więcej
Joanna Staniś-Rzepka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA NOWA GMINA
61
(33,15%)
Bartosz Biskup
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZANIEMYŚL
123
(66,85%)
Okręg 15
Sołectwa: Płaczki – wieś Płaczki Polwica – wsie: Dobroczyn, Polwica, Polwica-Huby, Luboniec – wieś Luboniec
Pokaż więcej
Marzena Elżbieta Janeczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZANIEMYŚL
59
(42,14%)
Jerzy Grześkowiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(57,86%)