Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Borzykowo ul. Wrzesińska od nr 1 do nr 81, ul. Polna
Pokaż więcej
Leszek Krzysztof Samelak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(28,02%)
Paweł Stanisław Barbuziński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(19,23%)
Jakub Pera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
42
(23,08%)
Ewa Barbara Zgolińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WOSIA
54
(29,67%)
Okręg 2
Sołectwo: Borzykowo ul. Wrzesińska od nr 82 do nr 107, ul. Żywiecka, Budowlana, Kościelna, Leśna, Miłosławska, Rzemieślnicza, Spokojna, Strażacka, Szkolna, Słoneczna, Miętowa, Rumiankowa, Piaskowa, Stolarska, Graniczna
Pokaż więcej
Grzegorz Janiszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(23,03%)
Piotr Zbigniew Jarema
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(16,85%)
Bogusława Teresa Wietrzyńska-Stramczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
72
(40,45%)
Krzysztof Leśny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WOSIA
35
(19,66%)
Okręg 3
Sołectwa: Kołaczkowo ul. Wrzesińska od nr 1 do nr 27, ul. Kasztanowa, Miłosławska, Ogrodowa, pl. Reymonta, Szeroka, Średzka i Łagiewki
Pokaż więcej
Hanna Helena Tomczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(27,27%)
Adam Mateusz Kruszyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
117
(44,32%)
Tomasz Paweł Kruszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
19
(7,20%)
Waldemar Mateusz Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINNE
56
(21,21%)
Okręg 4
Sołectwo: Kołaczkowo ul. Wrzesińska od nr 28 do nr 48B, ul. Krakowska, Krótka, Leśna, Polna, Szkolna
Pokaż więcej
Jacek Henryk Nowacki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(25,97%)
Michał Roman Stefański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(41,56%)
Ryszard Regulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
75
(32,47%)
Okręg 5
Sołectwa: Gałęzewice, Szamarzewo
Pokaż więcej
Wiesław Kazimierz Urbaniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(57,41%)
Andrzej Wachowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA
69
(42,59%)
Okręg 6
Sołectwo: Gorazdowo
Pokaż więcej
Zofia Kominek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
103
(64,78%)
Angelika Sylwia Wojciechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WOSIA
42
(26,42%)
Krzysztof Kazimierz Szarzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA
14
(8,81%)
Okręg 7
Sołectwo: Sokolniki ul. Rolna, Rzeczna, Szkolna, Kościelna, Krańcowa, Leśna, Piaskowa, Pocztowa
Pokaż więcej
Danuta Maria Grabowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(46,88%)
Rafał Maik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
37
(23,13%)
Lilianna Milena Wolna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WOSIA
26
(16,25%)
Joanna Maria Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA
22
(13,75%)
Okręg 8
Sołectwa: Sokolniki ul. Bohaterów II Wojny Światowej, Spokojna, Zakole, Zdrowotna i Żydowo
Pokaż więcej
Jan Przybylski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(48,79%)
Rafał Wojciech Ślebioda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
40
(19,32%)
Małgorzata Maria Dembińska-Staszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA
66
(31,88%)
Okręg 9
Sołectwa: Budziłowo, Cieśle Małe, Cieśle Wielkie, Spławie
Pokaż więcej
Robert Jan Ptaszyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwo: Wszembórz
Pokaż więcej
Piotr Górecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(80,65%)
Błażej Pera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
24
(19,35%)
Okręg 11
Sołectwo: Bieganowo od nr 1 do nr 3, 17, 18, od nr 43 do nr 49
Pokaż więcej
Wanda Stanisława Biadasz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(31,47%)
Jerzy Adam Siemiątkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WOSIA
65
(45,45%)
Zenon Jerzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA
33
(23,08%)
Okręg 12
Sołectwo: Bieganowo od nr 4 do nr 14a, od nr 19 do nr 39
Pokaż więcej
Tomasz Maciej Cyrulewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
38
(30,89%)
Wojciech Majchrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA
85
(69,11%)
Okręg 13
Sołectwo: Zieliniec
Pokaż więcej
Krystian Konieczny
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
85
(58,62%)
Czesława Teresa Kosmecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WOSIA
60
(41,38%)
Okręg 14
Sołectwo: Grabowo Królewskie
Pokaż więcej
Szymon Wietrzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
21
(10,05%)
Rita Agnieszka Nowaczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WOSIA
40
(19,14%)
Arkadiusz Mirosław Wojciechowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA
13
(6,22%)
Małgorzata Beata Jakubowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNE GRABOWO KRÓLEWSKIE
135
(64,59%)
Okręg 15
Sołectwo: Krzywa Góra
Pokaż więcej
Mateusz Jan Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
16
(10,81%)
Jerzy Woś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WOSIA
132
(89,19%)