Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dębina, Długa Wieś, Łęgowo, Mikołajewo, Ostrowo Młyn, Pokrzywnica, Sieńsko, Wiatrowiec
Pokaż więcej
Mirosław Kazimierz Szymkowiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(17,54%)
Zofia Barbara Radecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY JANKIEWICZ-KORCZ
54
(18,95%)
Joanna Ewertowska
KOMITET WYBORCZY GMINNEGO STOWARZYSZENIA LZS-GMINA WĄGROWIEC
86
(30,18%)
Ryszard Krzysztof Andrzejewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
95
(33,33%)
Okręg 2
Bartodzieje, Kobylec
Pokaż więcej
Małgorzata Sieracka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
106
(24,37%)
Jerzy Łukaszczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
201
(46,21%)
Krzysztof Cybichowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY JANKIEWICZ-KORCZ
54
(12,41%)
Grzegorz Krzysztof Babiaczyk
KOMITET WYBORCZY GMINNEGO STOWARZYSZENIA LZS-GMINA WĄGROWIEC
74
(17,01%)
Okręg 3
Kaliska, Krosno, Micharzewo, Rgielsko
Pokaż więcej
Łukasz Król
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(15,04%)
Krzysztof Śmigielski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
166
(67,48%)
Krzysztof Zagórski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY JANKIEWICZ-KORCZ
43
(17,48%)
Okręg 4
Jankowo, Łaziska, Ochodza, Sady
Pokaż więcej
Radosław Piotr Kamiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
123
(29,22%)
Grzegorz Jan Sturma
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
298
(70,78%)
Okręg 5
Czekanowo, Przysieczyn, Sienno
Pokaż więcej
Karolina Teresa Śmiełowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(13,07%)
Anna Majer
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
105
(29,83%)
Mariusz Matuszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY JANKIEWICZ-KORCZ
52
(14,77%)
Jan Kaniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI PRZYSIECZYN
87
(24,72%)
Krystyna Danuta Rebajn
KOMITET WYBORCZY GMINNEGO STOWARZYSZENIA LZS-GMINA WĄGROWIEC
62
(17,61%)
Okręg 6
Kurki, Przysieka, Wiatrowo, Wiatrowo Las, Żelazka
Pokaż więcej
Małgorzata Maria Matuszak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(9,92%)
Anna Grażyna Bałęczna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(8,40%)
Marcin Janicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY JANKIEWICZ-KORCZ
15
(5,73%)
Tomasz Radecki
KOMITET WYBORCZY GMINNEGO STOWARZYSZENIA LZS-GMINA WĄGROWIEC
143
(54,58%)
Danuta Głowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
56
(21,37%)
Okręg 7
Jakubowo, Potulice, Potuły, Runowo, Runowskie, Runówko
Pokaż więcej
Krystian Marek Ciesiółka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(20,94%)
Irena Klawińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
178
(55,63%)
Karolina Anna Bździuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY JANKIEWICZ-KORCZ
6
(1,88%)
Bernard Kuliberda
KOMITET WYBORCZY GMINNEGO STOWARZYSZENIA LZS-GMINA WĄGROWIEC
69
(21,56%)
Okręg 8
Bobrowniki, Nowe, Orla, Rudnicze, Rudniczyn
Pokaż więcej
Kazimierz Tomczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(37,91%)
Urszula Barbara Bylicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY JANKIEWICZ-KORCZ
55
(26,07%)
Eligiusz Wojciech Ronka
KOMITET WYBORCZY GMINNEGO STOWARZYSZENIA LZS-GMINA WĄGROWIEC
76
(36,02%)
Okręg 9
Józefowo, Sarbka, Żelice
Pokaż więcej
Łucja Stanisława Wyrwicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(10,94%)
Ryszard Kazimierz Stępniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
168
(65,63%)
Artur Woźniak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
60
(23,44%)
Okręg 10
Dąbkowice, Kaliszany, Kamienica, Oporzyn, Pawłowo Żońskie
Pokaż więcej
Janina Kolińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
244
(68,35%)
Jan Wincenty Sawicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY JANKIEWICZ-KORCZ
113
(31,65%)
Okręg 11
Grylewo, Kopaszyn, Toniszewo
Pokaż więcej
Kazimierz Adam Wekwert
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(27,33%)
Marek Stanisław Bondyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY JANKIEWICZ-KORCZ
36
(10,81%)
Anna Haremza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY HAREMZA
151
(45,35%)
Teresa Jóźwiak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
55
(16,52%)
Okręg 12
Brzeźno Stare, Bukowiec, Danabórz, Koninek, Łukowo, Tarnowo Pałuckie
Pokaż więcej
Janusz Stanisław Patelski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
176
(61,97%)
Anna Komasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY JANKIEWICZ-KORCZ
108
(38,03%)
Okręg 13
Kołybiec, Ludwikowo, Siedleczko, Werkowo, Wiśniewo
Pokaż więcej
Andrzej Stanisław Maćkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
143
(44,00%)
Eugeniusz Franciszek Piec
KOMITET WYBORCZY GMINNEGO STOWARZYSZENIA LZS-GMINA WĄGROWIEC
182
(56,00%)
Okręg 14
Bracholin, Kiedrowo, Łekno
Pokaż więcej
Stefan Jacek Czerwiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(21,20%)
Piotr Zawadzki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
191
(51,90%)
Leszek Łochowicz
KOMITET WYBORCZY GMINNEGO STOWARZYSZENIA LZS-GMINA WĄGROWIEC
99
(26,90%)
Okręg 15
Koźlanka, Nowa Wieś, Rąbczyn, Redgoszcz
Pokaż więcej
Grażyna Zjawińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
128
(47,06%)
Anita Anna Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY JANKIEWICZ-KORCZ
25
(9,19%)
Bartosz Marek Paszek
KOMITET WYBORCZY GMINNEGO STOWARZYSZENIA LZS-GMINA WĄGROWIEC
119
(43,75%)