Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Okonek ulice: Bolesława Chrobrego, Kolejowa, Mieszka I, Ogrodowa, Poznańska, Stawowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WĘGLOWSKIEGO
-
16
Adam Stanisław Bogdanowski
76
(38,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM
-
15
Agnieszka Elżbieta Karaś
121
(61,42%)
Okręg 2
Miasto Okonek ulice: Leśna, Wodna, Zacisze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WĘGLOWSKIEGO
-
16
Maria Miszta
84
(32,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM
-
15
Dagmara Tarnowska-Baran
39
(15,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
-
17
Magdalena Szkarłat
74
(28,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZALESKIEGO
-
22
Marek Zaleski
63
(24,23%)
Okręg 3
Miasto Okonek ulice: Chłopickiego, Dębowa, Koszalińska, Miodowa, Plac Wolności, Słoneczna, Spokojna, Stockelsdorf, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WĘGLOWSKIEGO
-
16
Bernard Kroll
37
(17,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM
-
15
Bartłomiej Robert Głowacki
104
(47,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
-
17
Radosław Marcin Mariasik
76
(35,02%)
Okręg 4
Miasto Okonek ulice: 2 Lutego, Lipowa, Piastowska, Sosnowa, Spółdzielców, Zdobywców Wału Pomorskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WĘGLOWSKIEGO
-
16
Sylwia Sitek
56
(21,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM
-
15
Zbigniew Kwiatkowski
114
(44,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
-
17
Halina Maria Peczyńska
51
(19,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY MALIŃSKIEJ
-
18
Alina Malińska
36
(14,01%)
Okręg 5
Miasto Okonek ulice: Cmentarna, Jana Pawła II, Szczecińska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WĘGLOWSKIEGO
-
16
Maciej Mariusz Kochanowski
88
(39,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM
-
15
Krystyna Małgorzata Płochocka
33
(14,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
-
17
Henryk Mieczysław Berczyński
104
(46,22%)
Okręg 6
Miasto Okonek ulice: 1 Maja, Chojnicka, Kowalska, Niepodległości od nr 1 - 37A, od nr 47 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WĘGLOWSKIEGO
-
16
Izabella Monika Antoniak
44
(15,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM
-
15
Sebastian Marek Korzeniowski
136
(48,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
-
17
Kacper Maciej Kaluta
101
(35,94%)
Okręg 7
Miasto Okonek ulice: Niepodległości od nr 38 - 46
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WĘGLOWSKIEGO
-
16
Cezary Stanisław Osojca
44
(19,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM
-
15
Danuta Kasprzyńska
41
(18,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
-
17
Jan Grzegorz Koczela
79
(35,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBOLEWSKIEGO
-
20
Piotr Wojciech Sobolewski
14
(6,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA PAWŁA ADAMCZUKA
-
19
Piotr Paweł Adamczuk
45
(20,18%)
Okręg 8
Miejscowości: Anielin, Brokęcino, Łomczewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WĘGLOWSKIEGO
-
16
Adam Roman Zacharzewski
66
(33,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM
-
15
Maria Grzegorczyk
89
(44,72%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Janusz Bączkiewicz
44
(22,11%)
Okręg 9
Miejscowości: Babi Dwór, Borki, Brzozówka, Drzewice, Kruszka, Lotyń ulice: Dworcowa, Pocztowa, Polna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
-
17
Konrad Józef Kopkiewicz
86
(35,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA PRZYBYLSKIEGO ROLNICY NASZEJ GMINY
-
24
Ryszard Przybylski
153
(64,02%)
Okręg 10
Miejscowości: Przybysław, Wojnówko, Lotyń ulice: Kwiatowa, Osiedle, Słoneczna, Szczecinecka, Wiśniowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
-
17
Włodzimierz Paweł Choroszewski
0
(0,00%)
Okręg 11
Miejscowości: Glinki Mokre, Glinki Suche, Lubnica, Lubniczka, Skoki, Węgorzewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM
-
15
Czesława Uszak
124
(48,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
-
17
Jolanta Stępniak
131
(51,37%)
Okręg 12
Miejscowości: Borucino, Rydzynka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM
-
15
Kinga Maria Olczyk
28
(22,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA BOBRZYŃSKIEGO
-
21
Sławomir Piotr Bobrzyński
94
(77,05%)
Okręg 13
Miejscowości: Ciosaniec, Pniewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WĘGLOWSKIEGO
-
16
Wojciech Paweł Szczęsny
115
(36,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM
-
15
Anna Antonina Pancerna-Kempska
200
(63,49%)
Okręg 14
Miejscowości: Chwalimie, Dolnik, Podgaje ulice: Bałtycka, Gdańska, Kościelna, Leśna, Ogrodowa, Osiedle Nad Gwdą, Osiedle Polne, Pamięci Narodowej, Parkowa, Pilska, Poznańska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WĘGLOWSKIEGO
-
16
Grzegorz Paweł Cieślik
76
(40,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM
-
15
Tomasz Paweł Miałszygrosz
83
(43,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
-
17
Krzysztof Rutkowski
31
(16,32%)
Okręg 15
Miejscowość: Lędyczek ulice: 20 Lutego, Jeziorna, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Leśna, Mickiewicza, Moniuszki, Piaskowa, Plac Wolności, Słowackiego, Złotowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WĘGLOWSKIEGO
-
16
Paweł Łukasz Świderski
132
(69,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNA WĘGLOWSKA
-
23
Grażyna Węglowska
58
(30,53%)