Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Justyna Dorota Jakubczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8
(8,99%)
Mirosława Kaminik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
81
(91,01%)
Okręg 2
Dawid Piotr Kasprzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(7,44%)
Jan Wacław Wojtaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”
58
(47,93%)
Agnieszka Małgorzata Kubera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
54
(44,63%)
Okręg 3
Jan Wabnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(28,17%)
Józef Kazimierz Wojtaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
51
(71,83%)
Okręg 4
Monika Pacholik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(15,27%)
Małgorzata Stanisława Broniecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(53,44%)
Andrzej Wróblewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”
41
(31,30%)
Okręg 5
Kraszewice – sołectwo nr 1: ul. Mickiewicza, ul. Sienkiewicza, ul. Słowackiego, ul. Ciasna, ul. Grabowska od nr 1 do nr 9, nr 11.
Pokaż więcej
Jolanta Elżbieta Broda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”
48
(39,02%)
Daniel Andrzej Pyrgiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
75
(60,98%)
Okręg 6
Kraszewice – sołectwo nr 1: ul. Kaliska, ul. Głuszyńska , ul. Polna, ul. Leśna od nr 1 do 12 oraz 14, 16
Pokaż więcej
Anna Skraburska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(31,85%)
Karina Honorata Pacyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”
15
(11,11%)
Artur Paweł Chowański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
77
(57,04%)
Okręg 7
Kraszewice – sołectwo nr 1: ul. Wieluńska od nr 1 do nr 58, nr 60, 62, 64, 66, 66A, 68, ul. Wieruszowska od nr 1 do nr 36, ul. Ks. Strugały, Plac Wolności, ul. Szkolna
Pokaż więcej
Jan Marek Puchała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”
77
(57,04%)
Piotr Pacholski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
58
(42,96%)
Okręg 8
Kraszewice – sołectwo nr 2: ul. Leśna nr 13, 15, 15A, od nr 17 do nr 42, ul. Młyńska, ul. Wieluńska nr 59, 61, 63, 65, 67, 67A, 69, 70 - 170, ul. Zielona
Pokaż więcej
Stanisława Halina Zdych
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(35,81%)
Jan Mikołaj Kędzia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”
53
(35,81%)
Patryk Paweł Ciołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
42
(28,38%)
Okręg 9
Kraszewice – sołectwo nr 3, ul. Słoneczna, ul. Zacisze
Pokaż więcej
Jan Mamiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”
63
(70,79%)
Malwina Sobczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
26
(29,21%)
Okręg 10
Kraszewice – sołectwo nr 3, ul. Kwiatowa, ul. Grabowska nr 10, od nr 12 do nr 23, ul. Wieruszowska od nr 41 do nr 54
Pokaż więcej
Joanna Iwona Prędka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(20,28%)
Karol Radosław Golanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”
89
(62,24%)
Dawid Paweł Łuszczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
25
(17,48%)
Okręg 11
Sylwia Maria Kolenda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(48,92%)
Stanisław Jan Mucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”
26
(18,71%)
Adrian Kruszakin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
45
(32,37%)
Okręg 12
Jelenie – sołectwo nr 1: Jelenie od nr 2 do nr 29, Jelenie Jeziorki
Pokaż więcej
Jolanta Magdalena Łuszczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 13
Jelenie– sołectwo nr 2: Jelenie od nr 79 do nr 103, Jelenie – sołectwo nr 1: Jelenie od nr 30 do nr 78
Pokaż więcej
Edyta Agnieszka Bruchal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(13,86%)
Tomasz Franciszek Owczarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2
(1,98%)
Wioleta Bożena Kędzia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”
34
(33,66%)
Paweł Piotr Ilski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
51
(50,50%)
Okręg 14
Kuźnica Grabowska: od nr 3 do nr 67
Pokaż więcej
Bogusława Józefa Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(37,25%)
Sylwester Mariusz Gołdyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
64
(62,75%)
Okręg 15
Kuźnica Grabowska: od nr 68 do nr 153, Osiedle Słoneczne
Pokaż więcej
Marek Jerzy Raszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(21,19%)
Marzena Barbara Łuszczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY KRASZEWICE”
19
(12,58%)
Marcin Cichosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
100
(66,23%)