Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatMiasto Czerniejewo, ulice: Generała Józefa Lipskiego, Osiedle Młynarskie, Pałacowa, Powstańców Wielkopolskich od nr 1 do nr 5
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Miasto Czerniejewo, ulice: 1 Maja, Gnieźnieńska, Ks. Prymasa St. Wyszyńskiego, Miechowa, Osiedle Działkowe, Plac Ks. Onufrego Kopczyńskiego, Plac Wiosny Ludów, Wąska, Wrzesińska, Zaułek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Miasto Czerniejewo, ulice: Gospodarcza, Osiedle Nadziei, Plac kpt. Pawła Cymsa, Pogodna, Polna od nr 3 do końca, Poznańska, Szkolna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Miasto Czerniejewo, ulice: Armii Poznań od nr 1 do nr 37, Krótka, Ogrodowa, Okrężna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Czerniejewo, ulice: Adama Mickiewicza, Armii Poznań od nr 38 do końca, Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej, Henryka Sienkiewicza, Jana Brzechwy, Jana Kochanowskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Stefana Żeromskiego, Władysława Stanisława Reymonta
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Miasto Czerniejewo, ulice: Osiedle Papieża Jana Pawła II, Polna od nr 1 do nr 2, Powstańców Wielkopolskich od nr 6 do końca
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Goranin, Graby, Rakowo (Brzózki, Bure, Głożyna, Karw, Linery, Lipki, Nowy Las, Rakowo)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Gębarzewo (Gębarzewko, Gębarzewo), Pawłowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Goraniec, Kąpiel, Kosmowo, Nidom
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Czeluścin, Pakszyn (Golimowo, Pakszyn)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Kosowo, Pakszynek, Szczytniki Czerniejewskie
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Żydowo, ulice: Dworcowa, Działkowa, Okrężna, Tadeusza Kościuszki od nr 30 do końca
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Żydowo, ulice: Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Henryka Sienkiewicza, Jana Kochanowskiego, Juliusza Słowackiego, Słoneczna, Stefana Żeromskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Żydowo, ulice: Krótka, Ks. Majora Mateusza Zabłockiego, Kwiatowa, Mikołaja Kopernika, Ogrodowa, Plac Obrońców Żydowa, Tadeusza Kościuszki od nr 1 do nr 29, Władysława Stanisława Reymonta, Wodna, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Żydowo, ulice: Akacjowa, Bukowa, Cisowa, Czereśniowa, Gębarzewska, Grabowa, Jaśminowa, Jodłowa, Klonowa, Konwaliowa, Leszczynowa, Leśna, Liliowa, Lipowa, Magnolii, Nałęczowska, Ojca Świętego Jana Pawła II, Orzechowa, Parkowa, Piekarska, Różana, Spacerowa, Topolowa, Tulipanowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów