Zacięte mecze na kortach Posnanii

ŁOS
Uczestnicy mistrzostw okręgu zachodniego młodzików, które wczoraj zakończyły się na kortach Posnanii.
Wczoraj na kortach Posnanii zakończyły się mistrzostwa okręgu zachodniego w tenisie ziemnym młodzików. Turniej zdominowali zawodnicy poznańskiego AZS-u.

W grze pojedynczej chłopców spotkali się dwaj reprezentanci AZS Jeremiasz Radwan i Paweł Briks. Wygrał zdecydowanie Radwan, który pokonał rywala 6:3, 6:1.

Natomiast w spotkaniu finałowym debla para Maciej Lorenz/Szymon Judek, po dramatycznym pojedynku
pokonała Przemysława Oćwieja (SKT Szczecin)/Pawła Briksa (AZS) 0:6, 6:4 i 6:3. - Poziom zawodów był dobry - stwierdził jeden z organizatorów mistrzostw Ryszard Ratajczak. - Ci młodzi, 12-letni chłopcy stoczyli kilka wyrównanych, zaciętych pojedynków. Najlepszym tenisistom wręczone zostały medale.

W najbliższą sobotę i niedzielę na kortach Posnanii przy ulicy Słowiańskiej rozegrane zostaną pojedynki w ramach mistrzostw okręgu zachodniego kadetek. Tydzień później (8-9 września) odbędzie się turniej dla amatorów. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 września (telefonicznie 8-205-331 lub 0601-75-74-35, lub osobiście na obiekcie Posnanii). Mogą zgłaszać się panowie powyżej 40 lat, panie bez ograniczeń wieku.