Lech Poznań kontra Termalica Bruk-Bet (4:0) [ZDJĘCIA]

KAEF
Lech Poznań wygrał 4:0 z Termalicą Bruk-Bet. Mecz rozegrany został przez Kolejorza na wyjeździe w Niecieczy. Zobacz zdjęcia z tego spotkania! Zapoznaj się z zapisem meczu, sporządzonym na żywo.

Lech Poznań w Niecieczy
Niedzielne spotkanie w ramach 1/16 Pucharu Polski odbywa się w Niecieczy. Wśród 18 zawodników powołanych przez trenera Mariusza Rumaka na mecz z Termalicą znalazł się Dariusz Formella, który w czwartek zdobył zwycięską bramkę w meczu rezerw. W meczowym składzie znalazł się również, powracający do gry po kontuzji, Barry Douglas.

Kliknij: Lech Poznań - Termalica Bruk-Bet [RELACJA NA ŻYWO]

W lidze krajowej Lech Poznań radzi sobie przeciętnie. Na koncie ma dwa remisy i tylko jedno zwycięstwo. Jak Kolejorz poradzi sobie w walce o Puchar Polski?

Lech Poznań - Czytaj więcej!

Lech Poznań - Termalica Bruk-Bet
Bramkarze: Krzysztof Kotorowski, Maciej Gostomski
Obrońcy: Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Manuel Arboleda, Luis Henriquez, Barry Douglas
Pomocnicy: Łukasz Trałka, Szymon Drewniak, Kamil Drygas, Kasper Hamalainen, Szymon Pawłowski, Gergo Lovrencsiscs, Mateusz Możdżeń, Dariusz Formella
Napastnicy: Vojo Ubiparip, Łukasz Teodorczyk, Bartosz Ślusarski

Wynik meczu zmienił się w meczu Lech Poznań - Termalica Bruk-Bet zmienił się w drugiej połowie. W 63 bramke strzelił Łukasz Teodorczyk, w 65 minucie - Bartosz Ślusarski, w 78 - Szymon Pawłowski,a w 91 - Szymon Drewniak.