Najlepsi napastnicy Lecha Poznań ostatnich lat [ZDJĘCIA]

SZKI
Oficjalnie został zawodnikiem Lecha 4 sierpnia 2010 roku. Już trzy dni później, w premierowym meczu przeciwko Widzewowi Łódź, 21 minut po wejściu na boisko, wpisał się na listę strzelców.

W swoim pierwszym sezonie najbardziej zaimponował kibicom 16 września 2010 roku, kiedy strzelił hat-tricka w meczu Ligi Europy z Juventusem w Turynie (3:3).

W kolejnym sezonie również imponował skutecznością. 12 grudnia 2011 roku zdobył 3 gole w meczu z Zagłębiem Lubin, dające mu rekordowe 4 hat-tricki w ekstraklasie w jednym sezonie. Rozgrywki w ekstraklasie zakończył z 22 trafieniami i koroną króla strzelców.

W 73 meczach w koszulce Kolejorza we wszystkich rozgrywkach ustrzelił aż 45 goli.
Oficjalnie został zawodnikiem Lecha 4 sierpnia 2010 roku. Już trzy dni później, w premierowym meczu przeciwko Widzewowi Łódź, 21 minut po wejściu na boisko, wpisał się na listę strzelców. W swoim pierwszym sezonie najbardziej zaimponował kibicom 16 września 2010 roku, kiedy strzelił hat-tricka w meczu Ligi Europy z Juventusem w Turynie (3:3). W kolejnym sezonie również imponował skutecznością. 12 grudnia 2011 roku zdobył 3 gole w meczu z Zagłębiem Lubin, dające mu rekordowe 4 hat-tricki w ekstraklasie w jednym sezonie. Rozgrywki w ekstraklasie zakończył z 22 trafieniami i koroną króla strzelców. W 73 meczach w koszulce Kolejorza we wszystkich rozgrywkach ustrzelił aż 45 goli. Marek Zakrzewski
Po odejściu Artjoma Rudniewa kibice Kolejorza tęsknią za skutecznym snajperem. Przypominamy zawodników, dla których seryjne zdobywanie goli dla Kolejorza było pestką. Oto galeria najlepszych napastników Lecha Poznań w ostatnich latach.