MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Opis stanowiska: pracownik ds....
fot. screen strony WWW

Oferty Pracy w Poznaniu i okolicach. Zobacz koniecznie!

pracownik ds. magazynowo-montażowych - 2 tys.

Opis stanowiska: pracownik ds. magazynowo-montażowych Wykształcenie: średnie zawodowe Kontakt z oggłoszeniodawcą: PERFO Sp. z o.o. Texconcept Sp. k. Antonina Klupś [email protected] OSTROWSKA 398 61-312 Poznań Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie Wynagrodzenie 2 tys. zł Dodatkowe wymagania i umiejętności: niekaralność, odpowiedzialność , doświadczenie zawodowe , dyspozycyjność, prawo jazdy kat.B, uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane. Adres miejsca pracy: PERFO Sp. z o.o. Texconcept Sp. k. 61-312 Poznań OSTROWSKA 398 Zobacz więcej: Oferta pracy PUP Poznań