MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
6 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Opis stanowiska: specjalista ds. stolarki...
fot. screen strony WWW

Oferty Pracy w Poznaniu i okolicach. Zobacz koniecznie!

Specjalista ds. stolarki okiennej - 2 tys. zł

Opis stanowiska: specjalista ds. stolarki okiennej Wykształcenie: średnie zawodowe Kontakt z ogłoszeniodawcą: Buildgreen Sp. z o.o. Łukasz Stachowiak 61-67-000-36 61-67-000-36 [email protected] KOPANINA 54/56 60-105 Poznań Czas pracy: 40 godz. tygodniowo Rodzaj zatrudnienia: umowa na okres próbny Wynagrodzenie: 2 tys. zł Dodatkowe wymagania i umiejętności doświadczenie mile widziane, OBSŁUGA KOMPUTERA, prawo jazdy kat. B, znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, umiejętności handlowe Adres miejsca pracy: Buildgreen Sp. z o.o. 60-105 Poznań KOPANINA 54/56 Zobacz więcej: Oferta pracy PUP Poznań