3 z 17
Przesuń zdjęcie palcem
Numer zgłoszenia 	StPr/14/1850
Opis stanowiska: asystent ds....
fot. Szymon Siewior

Oferty pracy w Poznaniu z rejestru Powiatowego Urzędu Pracy (cz. 1)

Tesco - asystent ds. zapasów

Numer zgłoszenia StPr/14/1850 Opis stanowiska: asystent ds. zapasów Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Etaty ogółem: 2 Etaty dla niepełnosprawnych: 1 Kontakt z pracodawcą: TESCO POLSKA SP. Z O.O. Sylwia Stachowiak 61 860 70 08 61 860 70 08 [email protected] Mrągowska 4 61-161 Poznań Data rozpoczęcia: 2014-05-20 Godzin pracy tygodniowo: 20 Ilość zmian: 3 Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie 1900.00 PLN/mcDodatkowe wymagania i umiejętności: umiejętność pracy w zespole, WÓZKI WIDŁOWE, mile widziane doświadczenie Adres miejsca pracy: TESCO POLSKA SP. Z O.O. 61-161 Poznań Mrągowska 4