4 z 17
Przesuń zdjęcie palcem
Numer zgłoszenia: StPr/14/1853
Opis stanowiska: pracownik...
fot. Archiwum/Maciej Mosur

Oferty pracy w Poznaniu z rejestru Powiatowego Urzędu Pracy (cz. 1)

Pracownik obsługi maszyny do produkcji siatki

Numer zgłoszenia: StPr/14/1853 Opis stanowiska: pracownik obsługi maszyny do produkcji siatki ogrodzeniowej Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Etaty ogółem: 2 Kontakt z pracodawcą: V Agency Wojciech Wiśniewski Wojciech Wiśniewski +48 784 049 798 48 784 049 798 [email protected] Os.700-lecia 33 34-300 Żywiec Data rozpoczęcia: 2014-06-01 Godzin pracy tygodniowo: 40 Ilość zmian: 2 Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas nieokreślony Wynagrodzenie 8000.00 PLN/mc Dodatkowe wymagania i umiejętności: min. roczne doświadczenie w obsłudze maszyny do produkcji siatki ogrodzeniowej, umiejętność obsługi maszyny do produkcji siatki Adres miejsca pracy: V Agency Wojciech Wiśniewski 61-534 Poznań Poznań