MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 17
Przesuń zdjęcie palcem
Numer zgłoszenia: StPr/14/1875
Opis stanowiska: menadżer ds....
fot. Fot. Archiwum Polskapresse/Janusz Romaniszyn

Oferty pracy w Poznaniu z rejestru Powiatowego Urzędu Pracy (cz. 1)

Menadżer ds. nieruchomości

Numer zgłoszenia: StPr/14/1875 Opis stanowiska: menadżer ds. nieruchomości Wykształcenie: średnie zawodowe Etaty ogółem :1 Kontakt z pracodawcą: KBZM Sp. z o.o. Zuzanna Sójkowska [email protected] M. CURIE SKŁODOWSKIEJ 177 59-300 Lubin Data rozpoczęcia: 2014-05-06 Godzin pracy tygodniowo: 40 Ilość zmian: 1 Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 3500.00 PLN/mc Dodatkowe wymagania i umiejętności: doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane, PRAWO JAZDY KAT. B, znajomość tematyki obrotu nieruchomościami, własny samochód, mile widziana znajomość prawa administracyjnego i budowlanego Adres miejsca pracy: KBZM Sp. z o.o. 61-538 Poznań Teren Wielkopolski