SKF KS Poznań – LKS Zjednoczeni Rychwał 3:0

SKF
SKF
skf
Od 375 dni siatkarki SKF KS Poznań nie zostały pokonane w rozgrywkach ligowych na własnym boisku. Ostatnie spotkanie miało być meczem na szczycie. Nic jednak bardziej mylnego.

Nasze zawodniczki nie pozwoliły na mecz na szczycie dominując we wszystkich trzech setach. Niesione głośnym dopingiem swoich kibiców zawodniczki z Poznania od początku prezentowały się doskonale. Znakomicie grającą drużyna z Poznania mimo minimalnych przestojów po bardzo dobrej grze wygrała pierwszego seta 25:22. Druga partia nie odmieniła losów meczu. Mimo walki z obu stron siatkarki z Poznania wygrały 25:22. Przed początkiem trzeciego seta poznańscy kibice wierzyli, iż zobaczą ostatniego seta i tak się stało. Fantastycznie grająca drużyna SKF wspomagana głośnym dopingiem kibiców wygrała 25:22 i cały mecz 3:0.

Zawodniczki SKF rozegrały bardzo dobre spotkanie zasłużenie pokonując rywalki i zdobywając cenne trzy punkty.

Wielkie brawa i oby tak dalej !!!

Michał Sułkowski (SKF): To był bardzo udany wieczór dla nas w hali Politechniki. I oby tak dalej. Wielka radość obecna na twarzach dziewczyn jest najlepszym podsumowaniem meczu. Cieszę się razem z nimi zagraliśmy fantastyczny mecz. Natalia Geremek i Patrycja Brewka doskonale prowadziły grę naszej drużyny. Wielkie brawa dla nich. Znakomite zawody rozegrały nasze libero, które bardzo pomogły drużynie. Skrzydłowe Pierzchała, Kwiatek, Ogrodowczyk i Uram wniosły bardzo dużo fajnego do gry zespołu. Środkowe pomagały również drużynie. Cała ekipa wypadła bardzo dobrze. Co mnie dziś urzekło? uśmiech, radość, która prowadziła nasze dziewczyny do fantastycznej, cudownej, kosmicznie dobrej postawy, łza się w oku kręci kiedy widzi się tak grający nasz zespół. To są fantastyczne zawodniczki na boisku i poza nim. Czasem każdy ma słabszy czy gorszy dzień, ale wierzę w ich sukces na koniec sezonu całym sercem. One ciężko na to pracują, a my jak umiemy tak pomagamy. Czapki z głów dla zawodniczek dzisiejszy mecz był rewelacyjny. Mega brawa !!!

SKF KS Poznań – LKS Zjednoczeni Rychwał 3:0 (25:22, 25:22, 25:22)

Skład SKF: N. Geremek (c), Brewka, Halczak, Barwicka, Pierzchała, Kwiatek, K. Geremek (l), Woźniak, Ogrodowczyk, Tujek, Arendz, Uram