Sportowy weekend w Wielkopolsce 18-19 listopada [PROGRAM]

LUMAR
Sportowy weekend w Wielkopolsce 18-19 listopada [PROGRAM]
Sportowy weekend w Wielkopolsce 18-19 listopada [PROGRAM] Pawel Relikowski
Zobaczcie, co dzieje się w ten weekend na wielkopolskich stadionach, boiskach, w halach i na lodowiskach.

PIŁKA NOŻNA
Medyk Konin – Mitech Żywiec, ekstraliga kobiet, sobota, godz.11. Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale w Koninie.
Centra Ostrów Wielkopolski – Górnik Konin, trzecia liga (grupa II). sobota, godz. 12. Stadion przy ul. Kusocińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Sokół Kleczew – Jarota Jarocin, trzecia liga (grupa II), sobota, godz. 13. Stadion przy Alei 600-lecia w Kleczewie.

IV LIGA WIELKOPOLSKA
grupa północna – sobota: Sparta Oborniki – GKS Dopiewo (11), Tarnovia Tarnowo Podgórne – Kotwica Kórnik (12), Unia Swarzędz – Pogoń Łobżenica (13), Nielba Wągrowiec – Lubuszanin Trzcianka (13), Warta Międzychód – Wełna Skoki (13), Mieszko Gniezno – Iskra Szydłowo (13.30), Orły Pniewy – Grom Plewiska (13.30), niedziela: Huragan Pobiedziska – GLKS Wysoka (13);
grupa południowa – sobota: PKS Racot – Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski (13), Polonia 1912 Leszno – Odolanovia Odolanów (13), Polonia Kępno - Tur 1921 Turek (13), Korona Piaski – Kania Gostyń (13), Pogoń Nowe Skalmierzyce – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (13.30), SKP Słupca – LKS Gołuchów (13.30), Victoria Ostrzeszów – Rawia Rawicz (13.30), Victoria Września – Obra Kościan (13.30).
Warta Poznań – Górnik Zabrze, Centralna Liga Juniorów U19 (grupa zachodnia) sobota, godz. 12. Stadion przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Warta Poznań – Wda Świecie, Centralna Liga Juniorów U17 (grupa B).sobota, godz. 12. Boisko MOSiR przy ul. Gdańskiej w Poznaniu (na Śródce).

Zobacz też: Przegląd kulturalny

FUTSAL
Mieszko Gniezno – Futsal Oborniki, I liga mężczyzn (grupa północna), sobota, godz. 20. Hala GOSiR przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie
Futsal Leszno – Unisław Team Unisław, I liga mężczyzn (grupa północna), niedziela, godz. 17. Hala Trapez przy ul. Jana Pawła II w Lesznie.

KOSZYKÓWKA
Enea AZS Poznań – PGE MKK Siedlce, Basket Liga Kobiet (ekstraklasa), sobota, godz. 18.15. Hala Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo w Poznaniu.
Lider Swarzędz – Pomarańczarnia MUKS Poznań, I liga kobiet (grupa B), niedziela, godz.17.30. Hala SCS przy ul. Święty Marcin w Swarzędzu.
Biofarm Basket Poznań – Polfarmex Kutno, I liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala City Zen przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Jamalex Polonia 1912 Leszno – Sokół Łańcut, I liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala Trapez przy ul. Jana Pawła II w Lesznie.
Sklep Polski MKK Gniezno–- Biofarm Basket Suchy Las, II liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 16. Hala przy ul. Łubieńskiego w Gnieźnie.
KS Stal Ostrów Wielkopolski – Weegree AZS Politechnika Opolska, II liga mężczyzn (grupa D), sobota, godz. 18.30. Hala przy ul. Kusocińskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

PIŁKA RĘCZNA
KS AP Poznań – Drwęca Novar Lubicz, I liga kobiet (grupa A), niedziela, godz. 15. Hala B POSiR przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu.
KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – KPR PWSZ Tarnów, I liga mężczyzn (grupa B), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim.
Nielba Wągrowiec – Warmia Energa Olsztyn, I liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.
Real Astromal Leszno – MKS Grudziądz, I liga mężczyzn (grupa A). sobota, godz. 19. Hala Trzynastka przy ul. Rejtana w Lesznie.
Tęcza Kościan – Forza Wrocław, II liga mężczyzn (grupa 1), sobota, godz. 16. Hala przy ul. Wielichowskiej w Kościanie.
Sparta Oborniki – UKS GOKiS Kąty Wrocławskie, II liga mężczyzn (grupa 1), sobota, godz. 18. Hala OCS przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.

SIATKÓWKA
Enea PTPS Piła – Trefl Proxima Kraków, ekstraklasa kobiet, poniedziałek, godz. 18. Hala MOSiR przy ul. Żeromskiego w Pile.
UKS ZSMS Poznań – UKŻPS Kościan, II liga kobiet (grupa I), sobota, godz. 16. Hala Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego na Osiedlu Tysiąclecia 43 w Poznaniu.
Krispol Września –Ślepsk Suwałki, I liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala przy ul. Słowackiego we Wrześni.
Energa MKS Kalisz – Wkręt Met LKIPS Borowno, II liga mężczyzn (grupa III), sobota, godz. 16. Hala przy ul. Łódzkiej w Kaliszu.

HOKEJ NA LODZIE
Hokej Poznań – UKH Dębica, I liga mężczyzn, sobota, godz. 16, niedziela, godz. 12. Lodowisko „Chwiałka” przy ul. O. M Żelazka w Poznaniu.
PTH „Kozice” Poznań – KS 1906 Cracovia , sobota, godz. 19.15, niedziela, godz. 9.30. Lodowisko „Chwiałka” przy ul. O. M Żelazka w Poznaniu.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie