MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Sportowy weekend w Wielkopolsce: 2-4 czerwca [PROGRAM]

LUMAR
W weekend na placu Wolności nie zabraknie siatkarskich emocji
W weekend na placu Wolności nie zabraknie siatkarskich emocji Grzegorz Dembiński
Zobaczcie, co w weekend będzie działo się na sportowych arenach w Wielkopolsce.

PIŁKA NOŻNA
Warta Poznań – Olimpia Zambrów, II liga, sobota, godz. 17. Stadion przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu

Lech II Poznań – Bałtyk Gdynia, trzecia liga, grupa II, sobota, godz. 12. Stadion przy ul. Leśnej we Wronkach.

Jarota Jarocin – Pogoń Lębork, trzecia liga, grupa II, sobota, godz. 17. Stadion przy ul. Sporrtowej w Jarocinie

KKS 1925 Kalisz – Świt Skolwin, trzecia liga, grupa II, sobota, godz. 17. Stadion przy ul. Wał Matejki w Kaliszu.

IV LIGA WIELKOPOLSKA
grupa północna – sobota (wszystkie mecze godz. 16): Unia Swarzędz – Nielba Wągrowiec, 1922 Lechia Kostrzyn – Lubuszanin Trzcianka, Pogoń Łobżenica – Sparta Oborniki, Kotwica Kórnik – Warta Międzychód, Tarnovia Tarnowo Podgórne – Huragan Pobiedziska, Luboński KS 1943 Luboń – Grom Plewiska, Iskra Szydłowo – GLKS Wysoka, Zieloni Lubosz – GKS Dopiewo.

grupa południowa – sobota (wszystkie mecze o godz. 16): Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski – SKP Słupca, Centra Ostrów Wielkopolski – Polonia 1912 Leszno, Wicher Dobra –Victoria Ostrzeszów, Kania Gostyń – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, Rawia Rawicz – Polonia Kępno Pogoń Nowe Skalmierzyce pauzuje, LKS Ślesin – Victoria Września 0:3 walkower.

Lech Poznań – Pogoń Szczecin, Centralna Liga Juniorów, sobota, godz, 16. Stadion przy ul. Leśnej we Wronkach.

Lech Poznań – Warta Poznań, Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych, niedziela, godz. 15. Boisko w Popowie koło Wronek.

Orzeł Wałcz – Kotwica Kórnik, II liga kobiet (grupa wielkopolska), sobota, godz. 11. Stadion przy ul. Wojska Polskiego w Wałczu.

Górnicza Konin – Olimp Gościno, II liga kobiet (grupa wielkopolska),sobota, godz. 15. Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale w Koninie.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Lechia Gdańsk, II liga kobiet (grupa wielkopolska), niedziela, godz. 16. Stadion przy ul. Piłsudskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Grom Wolsztyn – KKP Chełmża, II liga kobiet (grupa wielkopolska), niedziela, godz. 17. Stadion przy ul. Bohaterów Bielnika w Wolsztynie.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Lechia Gdańsk, II liga kobiet (grupa wielkopolska), niedziela, godz. 16. Stadion przy ul. Piłsudskiego w Ostrowie Wielkopolski.

Michał Listkiewicz o zmianach w sędziowaniu:

Źródło: Ekstraklasa.net

KOSZYKÓWKA
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Energa Czarni Słupsk, ekstraklasa mężczyzn, mecz o trzecie miejsce, piątek, godz. 20. Hala przy ul. Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim.

Turniej minikosza im. Tadeusza Dudzińskiego, turniej chłopców rocznika 2006 i młodszych, piątek, godz. 10, sobota, godz. 10, niedziela, godz. 9. Hala POSiR "B" przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu; turniej dziewcząt rocznika 2006 i młodszych, sobota, godz. 9.30, niedziela, godz. 9. Hala POSiR "A" przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu.

ŻUŻEL
TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Kolejarz Opole, II liga, sobota, godz. 16. Stadion przy ul. Piłsudskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Naturalna Medycyna PSŻ Poznań – Start Gniezno, II liga, niedziela, godz.16.30. Stadion przy ul. Warmińskiej w Poznaniu.

HOKEJ NA TRAWIE
AZS Politechnika Poznańska – AZS AWF Poznań, I liga mężczyzn (grupa mistrzowska), niedziela, godz. 12. Boisko przy ul. Przystań w Poznaniu.

UKH Start 1954 Gniezno – Grunwald Poznań, I liga mężczyzn (grupa mistrzowska), niedziela. godz. 13.Stadion GOSiR im. Alfonsa Flinika przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.

Warta Poznań – Stella Gniezno, I liga mężczyzn (grupa spadkowa), sobota, godz. 16. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.

Stella Gniezno – LKS Rogowo, I liga mężczyzn,(grupa spadkowa), niedziela, godz. 11. Stadion GOSiR im. Alfonsa Flinika przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.

Warta Poznań – Polonia Środa Wielkopolska, I liga mężczyzn (grupa spadkowa), niedziela, godz. 14. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.

3. międzynarodowy turniej drużyn oldbojów im. Mariana Grodzkiego, sobota, godz. 13, niedziela, godz. 10. Stadion przy ul. Promienistej w Poznaniu.

KOLARSTWO GÓRSKIE
Kostrzyn MTB Maraton, niedziela, godz. 11. Start i meta, stadion Lechii Kostrzyn przy ul. Sportowej w Kostrzynie.

RUGBY
5. turniej mistrzostw Polski siódemek. niedziela, godz. 10. Stadion przy ul. Słowiańskiej w Poznaniu.

SIATKÓWKA PLAŻOWA
Lotto Plaża Wolności, kwalifikacje do turnieju eliminacyjnego mistrzostw Polski mężczyzn., piątek, godz. 9, turniej eliminacyjny MP mężczyzn, sobota, 9, niedziela, godz. 10, finał, godz. 14. Plac Wolności w Poznaniu.

ZAPASY
Dzień Dziecka, turniej w zapasach i mocowaniu, 2. memoriał Henryka Półtoraka. Sala KS Sobieski na osiedlu Jana III Sobieskiego w Poznaniu.

WIOŚLARSTWO
Mistrzostwa Polski seniorów, sobota, godz. 10, niedziela, godz. 10, finały. Tor regatowy Malta przy ul. Wiankowej w Poznaniu.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szymon Grabowski: Miejsce Lechii jest w ekstraklasie, Arki również

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poznan.naszemiasto.pl Nasze Miasto