TechAward – konkurs dla lubiących nowe technologie

imbiria.com
imbiria.com
materiały prasowe
Już 19 września startuje TechAward - jeden z bardziej interesujących i atrakcyjnych konkursów dla absolwentów uczelni wyższych i przyszłych przedsiębiorców. Na zwycięzców czekają m.in. iPhone i iPad.

TechAward to konkurs na najbardziej innowacyjną pracę magisterską/inżynierską i doktorską. Skierowany jest do absolwentów i doktorantów uczelni wyższych, którzy obronili się w roku 2010/2011 lub są w trakcie obron zaplanowanych na rok akademicki 2011/2012. Udział w konkursie to znakomita okazja
na sprawdzenie się w roli twórcy wywrotowych projektów technologicznych, które mogą w przyszłości zrewolucjonizować rynek.

Kapituła konkursowa składa się z profesjonalnych inwestorów i specjalistów, którzy oprócz pomysłu będą oceniać potencjał rynkowy projektu. Konkurs TechAward stwarza niepowtarzalną szansę - zwycięski projekt będzie miał możliwość uzyskania dofinansowania w ramach funduszu SpeedUp IQbator.

Organizatorzy konkursu przygotowali też atrakcyjne nagrody rzeczowe. W konkursie zostaną wytypowane dwie prace, po jednej z dwóch w kategorii - praca magisterska/inżynierska oraz praca doktorska.

Za najciekawszą pracę magisterską/inżynierską autor otrzyma Apple iPhone 4, natomiast praca doktorska zostanie nagrodzona sprzętem Apple iPad 2 3G.

TechAward to nie tylko konkurs - to zbiorowa burza mózgów! W ramach tegorocznej edycji organizatorzy planują przeprowadzić w kilku miastach Polski cykl otwartych wykładów. Z absolwentami i studentami, którzy biorą sprawę w swoje ręce i planują rozpocząć przygodę z biznesem, spotkają się Bartłomiej Gola, Arkadiusz Hajduk, Arkadiusz Skuza. Osoby, które z powodzeniem wdrożyły wiele projektów biznesowych
w życie, a na co dzień wspierają początkujących przedsiębiorców.

Pomysłodawcą konkursu jest SpeedUp IQbator. To będzie szybka i profesjonalna akcja konkursowa. Swój udział można zgłaszać do 18 listopada. Regulamin i szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.techaward.pl

Kredyt hipoteczny, to coraz większe ryzyko. UOKiK ostrzega.

Wideo

Dodaj ogłoszenie