Okręg wyborczy nr 3
Od mostu Lecha korytem rzeki Warty w kierunku południowym do mostu kolejowego na rzece Warcie (po wschodniej stronie dworca Poznań Garbary), torami kolejowymi do dworca Poznań Garbary, od dworca Poznań Garbary osią alei Armii Poznań do ulicy K. Pułaskiego, w kierunku południowym osią ulicy K. Pułaskiego do torów kolejowych, dalej w kierunku północnozachodnim torami kolejowymi Poznań –Piła do jeziora Rusałka, południowym brzegiem jeziora Rusałka do rzeki Bogdanka, korytem rzeki Bogdanka do ulicy Lutyckiej osiami ulicy Lutyckiej i Lechickiej do mostu Lecha – punktu wyjścia.
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
1. Szczuciński Antoni, 60 lat
2. Owsianna Halina Maria, 52 lat
3. Antczak Artur Piotr, 34 lata
4. Drzewiecki Tadeusz, 62 lata
5. Markowicz Jerzy Antoni, 59 lat
6. Garniewicz Marek, 46 lata
7. Leśny Jacek, 61 lat
8. Ziętek Paweł, 28 lat
9. Olejniczak Dariusz Piotr, 31 lat
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1. Fajok Irena Aurelia, 62 lata
2. Matuszak Ludwik Bernard, 71 lat
3. Woś Tomasz Marek, 38 lat
4. Lubicz-Woźniak Małgorzata Anna, 42 lata
5. Kos Paweł, 27 lat
6. Stachowiak Bartosz Jarosław, 27 lat
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
1. Jędrzejewski Jakub Konrad, 30 lat
2. Wojtaszak Tadeusz, 42 lata
3. Nowowiejska Janina Kazimiera, 66 lat
4. Mikusińska Małgorzata Beata, 34 lata
5. Lipiński Tomasz Dariusz, 28 lat
6. Brodziak Dawid Wojciech, 31 lat
7. Wodniczak Krzysztof Michał, 64 lat
8. Długa Ilona, 39 lat
9. Wachowiak Bartosz Jakub, 26 lat
10. Weigt Łukasz, 31 lat
Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Dziuba Tadeusz Antoni, 62 lata
2. Spychała Ludmiła Maria, 55 lat
3. Grzybowski Krzysztof Bogdan, 41 lat
4. Orlik Krzysztof, 32 lata
5. Siwa Halina Aurelia, 63 lata
6. Kiełbasa Krzysztof, 25 lat
7. Kucharska Hanna Elżbieta, 43 lata
8. Szpytko Marek Andrzej, 64 lata
9. Nowicka Hanna Maria, 63 lata
10. Czopik Szymon Jacek, 22 lata
Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Grobelnego
1. Kayser Tomasz Jerzy, 51 lat
2. Chudobiecki Jan Jakub, 61 lat
3. Raczkiewicz Dorota Barbara, 37 lat
4. Sztando Paweł Jan, 28 lat
5. Zarzeczańska-Różańska Teresa Jadwiga, 64 lata
6. Rachwalski Zbigniew Kazimierz, 55 lat
7. Strońska Donata Stefania, 61 lat
8. Oparowski Krzysztof, 55 lat
9. Grześkowiak Michał Adam, 38 lat
10. Byliński Stanisław Marian, 71 lat
Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie My.Poznaniacy
1. Lipczyński Jan Krzysztof, 31 lat
2. Myk Maria, 61 lat
3. Stasiewski Witold Bogusz, 38 lat
4. Drobczyńska Ewa Małgorzata, 55 lat
5. Binas Aleksandra Katarzyna, 25 lat
6. Boguszyńska-Baranek Renata Justyna, 44 lata
7. Zdunik Krystyna Maria, 59 lat
8. Żuk-Bąkowska Krystyna Maria, 53 lata
9. Niemira Agnieszka Ilona, 33 lata
10. Stankiewicz Joanna Barbara, 28 lat
Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców „Pogodni”
1. Ambrożkiewicz Jadwiga Danuta, 58 lat
2. Wittchen-Siczyńska Laura Maria, 45 lat
3. Pawlak Agnieszka Magdalena, 35 lat
4. Pietrzak Jerzy Antoni, 82 lata
5. Mroczkowska Janina Kazimiera, 67 lat
Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza (wszelkie dane – nazwy komitetów, nazwiska i dane kandydatów oraz kolejność - zgodnie z danymi PKW)
Sprawdź zasięg terytorialny wszystkich okręgów wyborczych w Poznaniu
Wskaźnik Bogactwa Narodów, wiemy gdzie jest Polska
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?