Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatm. Kleczew-ulice: Boczna, Piaski, pl. Kościuszki, pl. Wolności, Poznańska do nr 31, Rutki, Targowa, Toruńska, Okrzei, Wjazdowa, Żeromskiego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
m. Kleczew-ulice: aleja 600 - lecia do nr 36, Borówkowa, Dożynkowa, Gen. Franciszka Kamińskiego, Głogowa, Jagodowa, Jana Pawła II, Konińska, Kościelna, Krótka, Lawendowa, Malinowa, Na Wzgórze, Nowa, Ogrodowa, pl. Józefa Piłsudskiego, Polna, Poziomkowa, Północna, Sportowa, Stodolna, Strażacka, Warszawska, Wiatraczna, Wodna.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
m. Kleczew-ulice: Akacjowa, Cechowa, Chopina, Dębowa, Kasztanowa, Kolejowa, Leśna, Młynarska, Poznańska od nr 32, Słoneczna, Sosnowa, 50 lecia Kopalni Konin od nr 15, Rzemieślnicza.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
m. Kleczew-ulice: aleja 600 - lecia od nr 37, Jubileuszowa, 50 lecia Kopalni Konin do nr 14, 11 listopada do nr 12.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
m. Kleczew-ulice: 3 Maja, 11 Listopada od nr 13, ks. Jerzego Popiełuszki, Solidarności, Świętej Barbary, Świętej Kingi.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
m. Kleczew-ulice: Alojzego Putza, Białobrodzka, Fiołkowa, Górnicza, Hiacyntowa, Irysowa, Jaśminowa, Konwaliowa, Krańcowa, Krokusowa, Liliowa, Łąkowa, Makowa, Przylesie, Różana, Sasankowa, Spacerowa, Stokrotkowa, Szkolna, Tulipanowa, Zacisze.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Jabłonka, Janowo, Przytuki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Sławoszewek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Izabelin, Sławoszewo, Wielkopole
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Kalinowiec, Miłaczew, Złotków.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Nieborzyn
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Adamowo, Kamionka, Tręby Stare.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Budzisław Górny, Marszewo, Wola Spławiecka, Zberzyn.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
solectwo Budzisław Kościelny-ulice: Adamczyka Eugeniusza, Kaliska, Kleczewska, Księdza Żurańskiego Andrzeja, Kwiatowa, Łąkowa, Parkowa, Pogodna, Polna, Składowa, Sportowa, Świętych Pustelników, Wojciecha Andrzejewskiego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
solectwo Budzisław Kościelny ulice: Kościelna, Księdza Rawickiego Franciszka, Podgórna, Słoneczna, Słupecka, Spacerowa, Starowiejska, Szkolna, Topolowa, Torowa, Urbaniaka Ildefonsa, Wilczyńska, Wiosenna, Zacisze.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów