Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gminy: Wilczyn, Skulsk, Wierzbinek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Lech Zrąbkowski
93
(1,16%)
-
2
Adrian Antoniak
657
(8,20%)
-
4
Tadeusz Stanisław Tomczak
142
(1,77%)
-
6
Barbara Agata Walczak
152
(1,90%)
-
5
Katarzyna Bożena Pieńkowska
121
(1,51%)
-
1
Monika Maria Rybicka-Horbińska
1 125
(14,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
3
Rafał Sebastian Gołdyn
139
(1,74%)
-
2
Bożena Mirosława Kurz
115
(1,44%)
-
4
Armela Zofia Kochaniecka
184
(2,30%)
-
1
Andrzej Perkowski
1 307
(16,32%)
-
5
Katarzyna Majewska
24
(0,30%)
-
6
Andrzej Jarlaczyński
64
(0,80%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Tomasz Ślusarek
9
(0,11%)
-
1
Maria Fołda
94
(1,17%)
-
2
Damian Pietrzak
43
(0,54%)
-
4
Ewa Jakubowicz
18
(0,22%)
-
3
Teresa Kowalska-Mazurek
25
(0,31%)
-
6
Mariusz Arkadiusz Lewandowski
33
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Ewa Jolanta Kucal
85
(1,06%)
-
1
Halina Maria Lenartowicz
869
(10,85%)
-
3
Paweł Jasiński
238
(2,97%)
-
2
Andrzej Kłosowski
666
(8,31%)
-
5
Iwona Zwolska
71
(0,89%)
-
6
Bartosz Zdzisław Filipski
252
(3,15%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
-
1
Henryk Kryk
565
(7,05%)
-
2
Jacek Bogusław Wysocki
307
(3,83%)
-
5
Iwona Małgorzata Dębowska
16
(0,20%)
-
3
Michał Hałas
208
(2,60%)
-
6
Beata Podlasińska
25
(0,31%)
-
4
Barbara Smul-Plichta
364
(4,54%)
Okręg 2
Gminy: Kramsk, Sompolno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Renata Monika Sobczak
179
(1,92%)
-
3
Joanna Konwerska
274
(2,93%)
-
2
Krzysztof Marciniak
553
(5,92%)
-
1
Zbigniew Rogowski
1 232
(13,19%)
-
5
Stanisław Muszyński
250
(2,68%)
-
6
Iwona Emilia Mrzewińska
82
(0,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
2
Bogumił Leszczak
902
(9,66%)
-
1
Janusz Stankiewicz
1 059
(11,34%)
-
5
Małgorzata Marzena Janiak
47
(0,50%)
-
6
Patrycja Dreslerska
91
(0,97%)
-
4
Małgorzata Marszewska
105
(1,12%)
-
3
Marcin Andrzej Bekier
432
(4,62%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Michał Jerzy Zawadzki
105
(1,12%)
-
1
Irena Wanda Karolak-Jóźwiak
227
(2,43%)
-
4
Michalina Struzik
61
(0,65%)
-
5
Andrzej Walenty Budny
136
(1,46%)
-
2
Łukasz Suliburski
391
(4,19%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Agata Kołodziejczak
150
(1,61%)
-
3
Agata Trzemżalska
131
(1,40%)
-
1
Maria Emilia Wróbel
786
(8,41%)
-
2
Paweł Łukaszewski
189
(2,02%)
-
5
Andrzej Józef Stasiak
96
(1,03%)
-
6
Krzysztof Stefan Piasecki
94
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Małgorzata Rogowska
167
(1,79%)
-
2
Anna Paulina Antas
73
(0,78%)
-
3
Mateusz Stanisław Mirecki
36
(0,39%)
-
4
Dawid Białecki
88
(0,94%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
-
6
Ewelina Dunaj-Rzewucka
110
(1,18%)
-
2
Przemysław Jan Domagalski
424
(4,54%)
-
4
Marzena Nowak-Nawrot
263
(2,82%)
-
3
Wojciech Skutecki
144
(1,54%)
-
1
Tadeusz Tymoteusz Słodkiewicz
433
(4,64%)
-
5
Dorota Tomaszewska
31
(0,33%)
Okręg 3
Gminy: Krzymów, Stare Miasto
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jerzy Józef Rzepecki
923
(10,56%)
-
4
Marzena Marianna Pieszak
197
(2,25%)
-
3
Emilia Górska
154
(1,76%)
-
6
Marek Zygmunt Górczak
851
(9,74%)
-
5
Tomasz Dominik Janczak
148
(1,69%)
-
2
Monika Kurzawa
251
(2,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
4
Małgorzata Pomocka
102
(1,17%)
-
1
Tadeusz Jerzy Jaroszewski
818
(9,36%)
-
2
Ryszard Piotr Nawrocki
1 340
(15,34%)
-
3
Justyna Bocian
48
(0,55%)
-
5
Monika Krawczyk
95
(1,09%)
-
6
Piotr Ireneusz Wróbel
26
(0,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Jarosław Dariusz Wadelski
437
(5,00%)
-
1
Bogdan Marek Kołodziejczak
525
(6,01%)
-
4
Chryzanta Marta Sobczyńska
99
(1,13%)
-
3
Anna Weiss
150
(1,72%)
-
5
Jarosław Paweł Przybyła
133
(1,52%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Karol Szafran
450
(5,15%)
-
1
Maria Jolanta Szumigalska
383
(4,38%)
-
4
Danuta Mariola Sarnowska
69
(0,79%)
-
5
Jolanta Ewa Knapkiewicz
201
(2,30%)
-
6
Antoni Franciszek Bryl
168
(1,92%)
-
3
Sebastian Ławniczak
504
(5,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Robert Łukasz Trocha
27
(0,31%)
-
1
Andrzej Trocha
114
(1,30%)
-
3
Joanna Bartczak
61
(0,70%)
-
2
Krystyna Zofia Trocha
17
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
-
4
Robert Brzęcki
44
(0,50%)
-
2
Paweł Gradecki
127
(1,45%)
-
1
Ewa Agnieszka Jeżak
200
(2,29%)
-
5
Agnieszka Małgorzata Karmowska
19
(0,22%)
-
3
Elżbieta Ptak
24
(0,27%)
-
6
Jerzy Listopad
32
(0,37%)
Okręg 4
Gminy: Rychwał, Grodziec, Rzgów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Janusz Kazimierz Olejniczak
424
(4,86%)
-
3
Magdalena Michalak
283
(3,24%)
-
5
Michał Jakub Rek
592
(6,78%)
-
2
Anna Aleksandra Juszczak
662
(7,58%)
-
6
Marlena Ewa Smelczyńska
79
(0,90%)
-
1
Mirosław Cezary Reśkiewicz
546
(6,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
2
Łukasz Dziamara
662
(7,58%)
-
3
Sławomir Ławniczak
669
(7,66%)
-
6
Marzena Bącler
23
(0,26%)
-
4
Iwona Nicińska
44
(0,50%)
-
1
Józef Wojciech Orkowski
287
(3,29%)
-
5
Natalia Osajda
153
(1,75%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Małgorzata Sylwia Skoczylas-Błaszczyk
26
(0,30%)
-
1
Mariola Budzińska
158
(1,81%)
-
2
Marcin Krzysztof Jakubowicz
76
(0,87%)
-
4
Sławomir Władysław Kurek
26
(0,30%)
-
3
Sławomir Gałęcki
40
(0,46%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Jan Marek Bartczak
482
(5,52%)
-
2
Mieczysław Andrzejewski
617
(7,07%)
-
1
Wiesław Bednarek
799
(9,15%)
-
6
Barbara Celmer
271
(3,10%)
-
3
Katarzyna Wojciechowska
93
(1,07%)
-
4
Halina Elżbieta Nowacka
46
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
-
4
Mirosław Zimny
185
(2,12%)
-
2
Waldemar Józef Tubacki
121
(1,39%)
-
1
Anna Andrzejewska
440
(5,04%)
-
3
Maciej Adam Kwiryng
689
(7,89%)
-
5
Dorota Józefa Eltman
164
(1,88%)
-
6
Dagmara Żaneta Kowalska
75
(0,86%)
Okręg 5
Gminy: Golina, Kazimierz Biskupi, Kleczew
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Anna Woźniak
1 911
(12,87%)
-
3
Agnieszka Nawrocka
391
(2,63%)
-
2
Stanisław Andrzej Lewandowski
409
(2,75%)
-
4
Janusz Marian Białecki
358
(2,41%)
-
7
Przemysław Antoni Wiciński
380
(2,56%)
-
5
Marcin Michał Bielski
64
(0,43%)
-
6
Hieronim Kazimierz Kamiński
192
(1,29%)
-
8
Maria Chojnacka
1 130
(7,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
3
Krzysztof Tadeusz Cichocki
394
(2,65%)
-
6
Jacek Mariusz Slanina
113
(0,76%)
-
2
Radosław Kelm
598
(4,03%)
-
1
Maria Siwińska
411
(2,77%)
-
8
Paulina Chudzicka
85
(0,57%)
-
5
Marta Izabela Piekarska
53
(0,36%)
-
7
Agata Jóźwiak
63
(0,42%)
-
4
Zbigniew Berthold
249
(1,68%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Elżbieta Maria Raźna
991
(6,67%)
-
3
Martyna Agnieszka Wolna
127
(0,86%)
-
4
Dariusz Jarosław Wasiak
104
(0,70%)
-
5
Jacek Arkadiusz Michalski
164
(1,10%)
-
2
Anna Majer
253
(1,70%)
-
7
Lech Marek Gołyński
44
(0,30%)
-
6
Roman Lesław Leśniczak
336
(2,26%)
-
8
Ewa Kulczyńska
336
(2,26%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Zenon Paszek
1 135
(7,64%)
-
4
Aneta Kalina Szczepaniak
138
(0,93%)
-
2
Zbigniew Jan Klauze
656
(4,42%)
-
3
Marianna Hyża
290
(1,95%)
-
5
Sławomir Ignaszak
118
(0,79%)
-
6
Janusz Karnafel
177
(1,19%)
-
7
Katarzyna Giszter
94
(0,63%)
-
8
Jerzy Grzegorz Bartczak
209
(1,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Agata Paulina Śmigiel
102
(0,69%)
-
1
Dariusz Czarnojanczyk
201
(1,35%)
-
2
Jarosław Kowalczyk
88
(0,59%)
-
5
Joanna Wanda Waleriańczyk
53
(0,36%)
-
6
Tomasz Fabisiak
81
(0,55%)
-
3
Izabela Rogalińska
132
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
-
8
Lech Bednarczyk
45
(0,30%)
-
2
Karol Licheniak
229
(1,54%)
-
5
Teresa Marta Kaźmierowska
127
(0,86%)
-
3
Arleta Gabriela Szczepańska
110
(0,74%)
-
6
Łukasz Ruszkowski
140
(0,94%)
-
1
Żanetta Magdalena Matlewska
980
(6,60%)
-
4
Antoni Kulczak
371
(2,50%)
-
7
Eliza Szymańska
220
(1,48%)
Okręg 6
Gmina: Ślesin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Elżbieta Wioleta Fijałkowska
828
(14,38%)
-
4
Waldemar Szczepankiewicz
164
(2,85%)
-
2
Grzegorz Tomasz Matuszak
93
(1,61%)
-
5
Elżbieta Marianna Radke
371
(6,44%)
-
3
Elżbieta Biernacka
250
(4,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
2
Radosław Pawlak
118
(2,05%)
-
1
Katarzyna Fryza
567
(9,84%)
-
3
Barbara Jamrószka
29
(0,50%)
-
5
Piotr Szadkowski
145
(2,52%)
-
4
Hanna Agnieszka Przybylska
15
(0,26%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Krzysztof Piotr Kędziora
370
(6,42%)
-
3
Marcin Garbaciak
75
(1,30%)
-
5
Krzysztof Kazimierz Dorywalski
52
(0,90%)
-
2
Agnieszka Nowak
279
(4,84%)
-
4
Teresa Sompolińska
145
(2,52%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Władysław Kocaj
1 049
(18,21%)
-
5
Ewelina Małgorzata Niedźwiedzińska
191
(3,32%)
-
3
Mariola Adamczyk
110
(1,91%)
-
2
Piotr Maciejewski
464
(8,06%)
-
4
Jan Józefacki
57
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Kinga Szplet
26
(0,45%)
-
1
Marcin Mrzewiński
36
(0,63%)
-
2
Dawid Mielczarek
19
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
-
2
Hanna Ciesielska
8
(0,14%)
-
4
Marianna Nawrot
6
(0,10%)
-
1
Sławomir Królak
227
(3,94%)
-
3
Tomasz Grzymski
12
(0,21%)
-
5
Jarosław Wesołowski
54
(0,94%)