Kontuzjowany Djurdjević nie zagra z Jagiellonią

Ivan Djurdjević
Ivan Djurdjević archiwum/hesus6:9
Ivana Djurdjevicia czeka przynajmniej 8-9 dni przerwy od treningów. To efekt urazu, jakiego nabawił się w meczu z Wisłą Kraków.

W 30. minucie piątkowego meczu z Wisłą Marcin Kamiński zmieniał Ivana Djurdjevicia. Serb opuścił boisko z powodu kontuzji mięśnia półścięgnistego. Wyniki poniedziałkowych badań wykazały, że piłkarz powinien odpocząć od treningów na przynajmniej 8-9 dni. To oznacza, że z całą pewnością nie będzie mógł być brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z Jagiellonią Białystok, który zostanie rozegrany w piątek, 16 września na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej.

Lech ma w tym sezonie wyjątkowego pecha, jeśli chodzi o kontuzje obrońców. Przypomnijmy, że dopiero niedawno urazy wyleczyli Hubert Wołąkiewicz i Grzegorz Wojtkowiak, a operowany przed miesiącem Manuel Arboleda dopiero w poniedziałek zaczął pierwsze, na razie bardzo lekkie treningi.

- Miałem w przerwie pretensje, czemu nie strzeliliśmy 4-5 goli – przyznawał po meczu trener Wisły, która pewnie pokonała Lecha.