Lech Poznań pokonał Pogoń 3:1 [ZDJĘCIA]

CYP
Lech Poznań - Pogoń Szczecin [RELACJA NA ŻYWO, ZDJĘCIA, WYNIK]
Lech Poznań - Pogoń Szczecin [RELACJA NA ŻYWO, ZDJĘCIA, WYNIK] Grzegorz Dembiński
Choć początek spotkania tego nie zwiastował, Lech Poznań zwyciężył w niedzielę nad Pogonią Szczecin. Drużyna trenowana od niedawna przez Nenada Bjelica zeszła z murawy z wynikiem 3:1. Zobaczcie zdjęcia!

Jeszcze przed debiutem w roli trenera, Nenad Bjelica zapowiadał powrót Kolejorza do ofensywnego futbolu. I jak powiedział, tak zrobił. Choć już w 7. minucie piłkę do siatki gospodarzy wpakował zawodnik Pogoni Adam Gyursco, odpowiedź poznańskiej jedenastki była niemal natychmiastowa - jeszcze w pierwszej połowie (10. i 28. minuta) dwa gole strzelił Marcin Robak, a już na sam koniec drugiej na 3:1 wynik spotkania ustalił Abdul Aziz Tetteh. Zobaczcie zdjęcia z meczu Lech Poznań - Pogoń Szczecin!