Nie ma mocnych na lechitów

Trenujący w Austrii piłkarze Lecha wygrali kolejny sparing. Tym razem pokonali węgierski zespół Zalaegerszegi TE 2:1. W drużynie Kolejorza zagrał testowany bramkarz – Nemanja Jovsić.

Franciszek Smuda jest bardzo zadowolony z tegorocznych nabytków. Przyznaje jednak, że przydałby się w drużynie jeszcze jeden solidny bramkarz, który mógłby być alternatywą dla Krzysztofa Kotorowskiego.

W poniedziałek na zgrupowanie Lecha w Grosspetersdorf przyjechał Serb Nemanja Jovsić. Mierzący 199 cm wzrostu dostał szansę gry w dzisiejszym sparingu z Zalaegerszegi TE.
Węgrowie zdołali go raz pokonać, ale okazało się to niewystarczające do pokonania poznaniaków, którzy już do przerwy prowadzili 2:0.

Gole po raz kolejny zdobyli Hernan Rengifo i Semir Stilić, który z każdym kolejnym sparingiem prezentuje się coraz lepiej.
Po przerwie w drużynie Lecha zagrał też Henry Quniteros, który ostatnio leczył lekki uraz.

Lech Poznań - **Zalaegerszegi TE** 2:1 (2:0)

Bramki: 30. Stilić, 45. Rengifo - 67. Pakcis.

Lech (I polowa): Jovsić - Wojtkowiak, Bosacki, Arboleda, Henriquez - Peszko, Bandrowski, Murawski, Stilić - Rengifo, Lewandowski.

Lech (II połowa): Jovsić - Wojtkowiak (85.Kadziński), Bosacki, Djurdjević, Henriquez - Quinteros, Injać, Scherfchen, Wilk - Cueto, Reiss.