Firma Stella Building z Warszawy zrewaloryzuje planty miejskie w Kaliszu. W czwartek został rozstrzygnięty przetarg na to zadania. Prace mają rozpocząć się za kilka tygodni.

  •  

    Skomentuj

Roboty związane z rewaloryzacją plant miejskich w Kaliszu obejmą prace pielęgnacyjne roślin, wykonanie instalacji nawodnienia i przyłączy wodociągowych, dostawę i montaż małej architektury. Wykonane zostaną również nawierzchnia alejek, oświetlenie i ławki z donicami na zieleń wysoką.

- Ponadto pomnik Adama Asnyka zostanie oczyszczony i zakonserwowany. Po zakończeniu prac planty staną się przyjaznym, bardziej estetycznym miejscem wypoczynku kaliszan - mówi prezydent Krystian Kinastowski.

W przetargu wystartowało w sumie 7 firm. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma Stella Building z Warszawy, która wyceniła zadanie na 6,8 mln zł. Rewaloryzacja plan zostanie zrealizowana w ramach projektu "Kalisz – kurs na rewitalizację" i dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

obrazek

www.wrpo.wielkopolskie.pl

Linki do profili społecznościowych WRPO 2014+:  •  Komentarze

Zmieniamy Wielkopolskę

Komentarze (0)

Wydarzenia dnia

Lokalne oferty

reklama

Polecamy

Popularne

Podobne materiały

Hallo

Zarobki pielęgniarek. Porównaj, stawki dla osób z różnym stażem pracy (z dyżurami) Zarobki pielęgniarek. Porównaj, stawki dla osób z różnym stażem pracy (z dyżurami)

Zarobki pielęgniarek. Porównaj, stawki dla osób z różnym stażem pracy (z dyżurami)

Dodaj Firmę

Katalog firm