Myślisz, jak przygotować świąteczny stroik? Zaprosiliśmy do redakcji siostrę Katarzynę Machut i rzeźbiarza Romualda Łuczko, którzy udzielili krótkiej lekcji.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Więcej wielkanocnych porad znajdziesz w materiałach:

Wielkanocne zakupy: Nie kupuj jajek z lodówki! Sprawdzaj słodycze!

Uważajcie na kupowane na targowiskach słodycze! Wiele z nich nie ma oznaczeń zgodnych z polskim prawem, czyli nie dowiecie się, czy nie zawierają np. alergenów, na które jesteście uczuleni!Co podać na wielkanocne śniadanie radzi szef kuchni hotelu Sheraton

W hotelowej restauracji dominuje kuchnia fusion, mimo to szef kuchni - Krystian Szopka na wielkanocne śniadanie poleca tradycyjne, wielkopolskie potrawy.Jak zrobić wielkanocny stroik? (wideo)

Myślisz, jak przygotować świąteczny stroik? Zaprosiliśmy do redakcji siostrę Katarzynę Machut i rzeźbiarza Romualda Łuczko, którzy udzielili krótkiej lekcji. Zobacz wideo.Jak zrobić pisankę?

Wszyscy, którzy próbowali, wiedzą, że to niełatwe, ale wystarczy znać kilka sposobów, by nawet bez specjalnych talentów już tej Wielkanocy móc poszczycić się własnoręcznie zrobioną i bardzo ładną pisanką.Jak zrobić batikową pisankę?

To dla wielu osób poważny problem przed Wielkanocą. Dlatego przygotowaliśmy dla was ściągę, jak zrobić batikową pisankę, czyli taką barwioną z pomocą wosku i farbek na zimno.Pisanka na wiele sposobów - kraszanki, wydrapywanki, oklejanki

Powinny być kolorowe, kunsztownie zdobione, takie, żeby je z dumą pokazywać znajomym, tylko jak takie cuda zrobić? Mamy kilka pomysłów...Lany poniedziałek z umiarem, bo inaczej będzie mandat!

Za przesadne polewanie innych wodą w drugi dzień świąt można dostać mandat w wysokości nawet 500 złotych.Wielkanocne stroiki - zdjęciowe inspiracje

Z kawałków wstążki, kilku traw i kolorowej kraszanki mogą wyjść cuda zmieniające wielkanocny stół w dzieło sztuki. Sprawdźcie, jak może wyglądać wielkanocny stroik. Zobaczcie zdjęcia!Wielkanocne życzenia na e-maila i SMS-a

Wolny czas, stół zastawiony samymi pysznościami i towarzystwo tych, których kochamy - to najczęstsze wyobrażenia Wielkanocy. Ale co by to były za święta bez życzeń! Oto kilka przykładów życzeń do wysłania e-mailem i SMS-em.Wielkanoc: baba to podstawa!

Kiedyś z ich wielkości wróżono sobie pomyślność, a umiejętność pieczenia była wysoko ceniona u panny na wydaniu. Robiono je w Wielką Sobotę.Wielkanocne przepisy: Jaja faszerowane na kilka sposobów poleca szef kuchni Deserovni Pałacu Wąsowo

Jajka - ale z okazji Wielkanocy podane inaczej. Specjalnie dla nas Jewgienij Lesnych, mistrz kuchni Deserovni Wąsowo, zdradza kilka sekretów na jaja faszerowane.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!