Górnik Łęczna - Lech Poznań 1:1. Kolejorz znów zawiódł [ZDJĘCIA]

SZKI
Łukasz Kaczanowski
Lech Poznań znów zagrał znacznie poniżej oczekiwań kibiców. Kolejorz tylko zremisował na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 1:1.

Gospodarze objęli prowadzenie po stałym fragmencie gry. Z rzutu rożnego piłkę wrzucił Patrik Mraz. Odbita futbolówka padła łupem Filippa Rudika, który fenomenalnym uderzeniem zza pola karnego pokonał Macieja Gostomskiego.

Kolejorz doprowadził do wyrównania w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Po dośrodkowaniu z kornera skutecznym wolejem popisał się Zaur Sadajew. Nie pomogła nawet rozpaczliwa interwencja jednego z obrońców Górnika na linii bramkowej.

Po przerwie podopieczni Macieja Skorży nie potrafili znaleźć sposobu na defensywę beniaminka. Gospodarze mieli swoje szanse, ale świetnie w bramce Poznańskiej Lokomotywy spisywał się Maciej Gostomski.