Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Chcesz wiedzieć, jak to jest być porwanym? Zgłoś się do gry!

Zenon Zabawny
Zenon Zabawny
15-osobowa grupa uczestników zostaje porwana, ich zadaniem jest ...
15-osobowa grupa uczestników zostaje porwana, ich zadaniem jest ... mat. organizatora
15-osobowa grupa uczestników zostaje porwana, ich zadaniem jest "przeżyć" i wykonać poszczególne misje – to scenariusz gry organizowanej przez leszczyńską firmę Survival Team.

Survival Team zajmuje się organizowaniem m.in. różnego rodzaju imprez integracyjnych, w których liczy się umiejętność współdziałania w grupie. Firma planuje przeprowadzenie pierwszej w Europie zaawansowanej gry symulacyjnej pod tytułem "Porwanie".

- Cała 48-godzinna gra oparta jest na scenariuszu szkoleń jednostek specjalnych, takich jak SAS, GROM, Navy Seals, które przeprowadzają takie treningi dla swoich członków – wyjaśnia Dawid Marciniak z Survival Team. – Podobne szkolenia organizowane są dla osób które, którzy przebywają w krajach zagrożonych atakami i porwaniami terrorystycznymi, pracowników naukowych, pracowników firm przemysłowych i inwestorów - dodaje.

Podczas szkoleń uczestnicy uczeni są co robić w trakcie pojmania, jak przeżyć porwanie, co mówić i przede wszystkim to czego mówić nie powinni pod żadnym pozorem. Zasadnicza różnica między szkoleniami, które przechodzą te osoby a tymi, które przejdą uczestnicy gry, polega na tym, że nasi gracze przejdą przez zaawansowaną symulację praktyczną, natomiast pozostałe osoby szkolone są teoretycznie.

Scenariusz zakłada porwanie 15-osobowej grupy, której zadaniem będzie "przeżyć" i wykonać poszczególne misje. "Porywacze" poprzez manipulacje, perswazje, sztuczki psychologiczne, rekwizyty, otoczenie i zachowanie będą wywierać na uczestnikach taką presję, że linia między tym co jest zabawą a tym, co jest rzeczywistością, będzie mocna zatarta.

- Uczestnicy są wrzuceni na bardzo głęboką wodę, dlatego wziąć udział w grze mogą tylko ci, którzy przejdą pozytywnie specjalnie przygotowane testy psychologiczne – informuje Dawid Marciniak. – Z psychologicznego punktu widzenia idealnymi kandydatem do udziału są osoby znudzone życiem, nie mające celu osoby, które wciągnęła rutyna i które potrzebują "porządnego kopa".

Pierwszy termin symulacji zaplanowano na 6 lipca. Osoby zainteresowane mogą uzyskać szczegółowe informacje pod numerami telefonów: Darek 661 217 842, Dawid 695-853-687 oraz mailowo [email protected].

Zobacz inne materiały na mmpoznan.pl

Poznański Leming
hitem Internetu
Skąd się wzięły nazwy
ulic w Poznaniu?

Festiwal w Jarocinie 2013
- program

Ile zarabiają "zawodowi"
żebracy?

od 7 lat
Wideo

META nie da ci zarobić bez pracy - nowe oszustwo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poznan.naszemiasto.pl Nasze Miasto