Cracovia - Lech Poznań 0:0. Mecz walki pod Wawelem [ZDJĘCIA]

Grzegorz Szkiłądź
Andrzej Banaś/Polskapresse
Kolejorz tylko zremisował z Pasami pod Wawelem. Sytuacji nie brakowało, zwłaszcza w drugiej połowie. Cracovia - Lech Poznań 0:0 - zobaczcie zdjęcia z meczu.

W pierwszej połowie na boisku nie działo się nic szczególnego uwagi. Po przerwie najpierw dwiema interwencjami w jednej akcji popisał się Maciej Gostomski. Ważniejsza była ta druga, kiedy odbił groźny strzał Bartosza Kapustki.

Kolejorz najlepszą okazję zmarnował w 64. minucie meczu. Po znakomitym dośrodkowaniu Tomasza Kędziory Zaur Sadajew uderzył piłkę głową z czterech metrów i trafił w poprzeczkę. Potem futbolówka odbiła się od kolana Kaspera Hamalainena i zmierzała do bramki. Na linii, w ostatniej chwili, złapał ją Krzysztof Pilarz.

Potem torpedę z dystansu odpalił Gergo Lovrencsicc. Bramkarz Cracovii z trudem zbił piłkę na rzut rożny.

Mecz zakończył się podziałem punktów i Poznańska Lokomotywa nie wykorzystała szansy, by chociaż na chwilę awansować na pierwsze miejsce w tabeli T-Mobile Ekstraklasy.