Egzamin gimnazjalny 2015. Język nowożytny: Angielski, niemiecki [ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE]

KAEF, AGA
zdjęcie ilustracyjne
Egzamin gimnazjalny 2015 na finiszu. Jak dzisiaj będzie wyglądał egzamin gimnazjalny 2015 z języka nowożytnego - angielskiego i niemieckiego? Angielski i niemiecki uczniowie zdawać mogą na dwóch poziomach: podstawowym i rozszerzonym. U nas znajdziecie ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE i rozwiązania wszystkich testów!

EGZAMIN GIMNAZJALNY - WSZYSTKO O TEŚCIE W JEDNYM MIEJSCU

Uczniowie klas trzecich zdają dzisiaj kolejny egzamin gimnazjalny 2015. Angielski, niemiecki i inne języki nowożytne, to czeka ich dzisiaj. I to na dwóch poziomach! Bo zdawać można na poziomie podstawowym, ale i na rozszerzonym.

Pierwsza część rozpoczęła się o godzinie 9. Na jej napisanie uczniowie mają około godziny. W tym czasie zmierzą się z poziomem podstawowym języka, który wybrali na egzamin.

Później uczniowie będą mieli krótką przerwę, po której rozpocznie się egzamin na poziomie rozszerzonym. Jak zawsze pytania i odpowiedzi do testów znajdziecie na naszej stronie internetowej!

Pierwsze pojawią się około godziny 13, gdy tylko CKE udostępni arkusze. Kolejna planowana jest na godzinę 16. Wtedy znajdziecie interesujące Was odpowiedzi tutaj:

Egzamin gimnazjalny 2015: Język angielski, poziom podstawowy [ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE]

Egzamin gimnazjalny 2015: Język niemiecki - poziom podstawowy [ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE]

Egzamin gimnazjalny 2015: Język angielski, poziom rozszerzony [ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE] -
Egzamin gimnazjalny 2015: Język niemiecki, poziom rozszerzony [ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE] -

Źródło: x-link

Wideo

Dodaj ogłoszenie